Jdi na obsah Jdi na menu
 


B O Ž Í Š
 
   Jsem Božíš. Modelem historie je rodina Adama a Evy. Kain zabil Ábela a po nich nesl štafetu genů Set. Nezapomínejme ale ještě na další syny a dcery.
   Mojžíš si zopakoval na Egypťanovi bratrovraždu Kaina a Egypťan přešel ve vývoji podobně jako Ábel do Krista. Žádný druhý příchod Krista se konat ne-
bude. Dojde jen ke změně kalendáře. Asi kolem roku 2126 si tak lidi zvyknou na jednotky po oněch 2000 let, že zruší tu dvoutisícovku a budou počítat kalendář odznova. Příčinou této změny související s nepochopením roku 2000 je třetí židovský prorok po vzoru Seta, Božíš Petr Galajda.
   Božíšem jsem se stal 9.10.1984 tím, že jsem v Praze po přestěhování se z Jablonce nad Nisou poklekl, políbil zemi, sepjal ruce a mocně se štěstím rozplakal. Učinil jsem tak lépe než za uplynulých dva tisíce let kterýkoliv z papežů. Tím jsem navázal kontinuitu přímo na Ježíše, kterému říkám familiérně Jéža Kríša, neb jsem studoval marxismus-leninismus a byl jsem ateista. Zjistil jsem při studiu, že se Lenin mýlí, když označuje náboženství za opium lidstva a když v důsledku toho zhrdl ve 14. Svazku všemi empiriokritiky. Bogdanovův „Náčrt všeobecné organizační vědy“ je dosud nepřekonanou publikací a doporučil jsem, aby ji KSČM vzala jako náhradu za všechny Leninovy spisy. Zároveň chápu leninisty jen jako trucující ateisty, kteří odřekli  Bibli podobně, jako Mojžíš odpíral Bohu. Leninisté jsou proto předurčeni k nejlepší interpretaci Bible. Stejně tak všechny církve v našem státě by si měly prostudovat Bogdanovův Náčrt všeobecné organizační vědy. Doporučil jsem to komunistům a všem církvím a oni to označili za neakceptovatelné. Ale nevadí.
   Jsem tu a píšu za všechny Židy (sám jsem Žid po prababičce Eckertové) jejich poslední záškub historie. Mnou Židé vymírají. Po mně už jenom analogicky jako ti čtvrtí v pořadí další synové a dcery přijdou cikáni v čele s Kolomanem Žigou, který jako jediný uvěřil v mou výjimečnost.
   Myslete si o mně, že jsem duševně nemocný, to mi nevadí. Ono pokleknutí vzali psychiatři nikoliv jako zamilovanost do Ivany Borské, ale jako paranoidní schizofrenii. Moji odpadkářskou hladovku pak nevzali jako politický protest proti naší společnosti, nýbrž jako simplexní schizofrenii. Dali mi statut plně invalidního člověka bez důchodu, abych to měl co nejtěžší.
   Váš Božíš Petr Galajda, U Draháně 144/15, 181 00 Praha 8. M.: 606 154 992
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdraveni z moravy

(alena, 1. 5. 2008 13:00)

ahoj Božo at se ti tady na tom světě líbí a mej se mooooooooooooooooooooooc pěkně.taky pozdravuj Ježu a Barbarušku pěkny den alena